Spływ kajakowy kanałem Brda

Marzysz o chwili odpoczynku, która pozwoli Ci zapomnieć o codziennych obowiązkach i nawiązać kontakt z naturą? Doskonałą propozycją są spływy kajakowe malowniczym kanałem Brda. Aby w pełni wykorzystać ten czas, nie musisz mieć doświadczenia ani specjalnego sprzętu. Wszystko, czego potrzebujesz, czeka na Ciebie w naszej wypożyczalni! Otrzymasz od nas kompleksowe wyposażenie, a w tym kajaki, wiosła i kamizelki asekuracyjne, ponieważ bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Jakie szlaki polecamy?

Kanał Brda to ciekawe miejsce na spływ kajakowy. Proponowana przez nas trasa obejmuje odcinek Rytel – Fojutowo. Możesz liczyć na 3,5 godziny wycieczki, podczas której przepłyniesz ok. 13 km. W trakcie odprawy masz okazję dowiedzieć się od instruktora i ratownika, jak korzystać z kajaków i wioseł z naszej wypożyczalni oraz poznasz przebieg trasy. Gdy wszystkie informacje zostaną Ci przekazane, rozpocznie się najlepszy moment tej niezapomnianej przygody.

Spływy kajakowe Brdą – na jakie atrakcje możesz liczyć?

Podczas wycieczki masz niepowtarzalną okazję do obcowania z bogatą florą i fauną. W tych malowniczych zakątkach możesz spotkać wiele gatunków ptaków, które z pewnością przyciągną Twoją uwagę. Ta trasa spływu kajakowego jest przez nas chętnie proponowana rodzicom z dziećmi ze względu na ciekawe atrakcje dostępne w Fojutowie. To właśnie tutaj znajduje się kompleks basenów, które zapewnią Twoim bliskim dodatkową rozrywkę. Są tam również plac zabaw, a także uwielbiane przez dzieci gokarty. Urokliwa Brda oraz solidne kajaki, które oferuje nasza wypożyczalnia, są gwarancją bezpiecznej i przyjemnej wycieczki.

Spływ kajakowy na Brdzie – dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Jeśli chcesz połączyć odpoczynek w bliskości natury z aktywnością fizyczną i doskonałą zabawą, zapraszamy na kajaki na urokliwej rzece o nazwie Brda. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie z naszej wypożyczalni, a w tym kamizelki asekuracyjne. Poza spływem kajakowym oferujemy również transport na miejsce odprawy lub pomoc w powrocie do bazy, catering po wycieczce, a także nocleg na Campingu Wyzwanie. Odkryj razem z nami magię okolicznej przyrody!