Spływ kajakowy Pomorskie

Urlop lub weekend to świetny moment na odpoczynek i eksplorację nowych miejsc. Jeśli lubisz aktywnie spędzać każdą wolną chwilę, doskonałym wyborem będzie połączenie zwiedzania zabytków Gdańska wraz ze spływem kajakowym na Pomorzu. To propozycja zarówno dla osób, które wybierają się z rodziną lub znajomymi, jak i dla grup zorganizowanych. Dzięki niej można w pełni odkryć uroki regionu oraz przyjemnie spędzić czas podczas pływania kajakiem.

Rzeki Brda i Wda – niezapomniane pejzaże

Nasze trasy kajakowe prowadzą przez Brdę oraz Wdę. Pierwsza z nich nazywana jest również Królową Borowiackich Rzek. Urokliwe lasy i łąki, a także bogata fauna z pewnością sprawią, że nie będzie to Twój ostatni spływ kajakiem w okolicy. Wda, którą ze względu na kolor można również znaleźć pod nazwą Czarna Woda, także będzie doskonałą propozycją dla amatorów. Atrakcje znajdujące się na trasie, takie jak m.in. Kręgi Kamienne w Odrach, będą intrygującym elementem wycieczki.

Bezpieczny spływ kajakowy dla każdego

Doskonale wiemy, że osoby, które wcześniej nie miały okazji wypróbować tej formy aktywności, mogą obawiać się o kwestie bezpieczeństwa. Kajaki, które znajdują się w naszej wypożyczalni, są wykonane z polietylenu, czyli wytrzymałego materiału. Są one trudne do wywrócenia lub zatopienia, co zapewnia Klientom komfort psychiczny. Spływ kajakiem wiąże się także z koniecznością założenia kamizelki asekuracyjnej. Zainteresowanym oferujemy również możliwość skorzystania z usług doświadczonego instruktora oraz ratownika. Dzięki przygotowaniu oraz kompleksowej obsłudze każda wycieczka kajakowa jest nie tylko fascynującym, ale i bezpiecznym doświadczeniem.

Spływ kajakiem z noclegiem nad rzeką

Po dniu pełnym przygód oferujemy możliwość wypoczynku na naszym campingu położonym nad brzegiem rzeki Wdy. Spływ kajakiem oraz wizyta w Gdańsku nie muszą być jedynymi atrakcjami w województwie pomorskim. Klienci mogą zakwaterować się w jednym z domków, skorzystać z pola namiotowego, a także cieszyć się udogodnieniami takimi jak wiaty ogniskowe, sauna, plac zabaw dla dzieci czy klimatyczny bar. Dzięki temu spływ kajakowy oraz pobyt w tym miejscu na długo zapiszą się w pamięci uczestników.