Spływ kajakowy Rytel - Fojutowo

Wielki Kanał Brdy to budowla hydrotechniczna, która powstała w XIX wieku. Celem jej budowy było nawodnienie terenów Borów Tucholskich. To właśnie tam znajduje się urokliwy szlak, który słynie ze spokojnej wody i malowniczych widoków. U nas oferujemy trasę spływu kajakowego Rytel – Fojutowo (ok. 13 km), której przepłynięcie zajmuje 3,5 godziny. Ze względu na łatwość jej pokonania, chętnie polecamy ją rodzinom z dziećmi, a także amatorom, którym zależy na niewymagającej i przyjemnej wycieczce kajakiem.

Atrakcje na trasie

Spływ kajakowy kanałem Brdy na proponowanym przez nas odcinku to możliwość eksploracji przepięknych lasów oraz zapoznania się z wyjątkową fauną. Taka wycieczka na kajakach z pewnością bardzo spodoba się najmłodszym, ponieważ w Fojutowie czeka na nich wiele intrygujących atrakcji. W tej miejscowości znajdują się uwielbiane przez dzieci baseny, które dostarczą im niezapomniane chwile. Poza tym są tu także sala oraz plac zabaw, gdzie mogą one nawiązać kontakty z rówieśnikami. Na miejscu dostępne są również gokarty, a także inne atrakcje, które pozwolą aktywnie i ciekawie spędzić dzień oraz cieszyć się wspólnymi chwilami.

Spływ kajakowy z noclegiem

Choć proponowana przez nas trasa nie jest zbyt długa, doskonałym zwieńczeniem dnia pełnego wrażeń na kajakach będzie nocleg w pięknych okolicznościach przyrody. Świetnym miejscem jest zajazd Fojutowo, usytuowany nad rzeką Wdą. To właśnie tam znajdują się przytulne domki, a także pole namiotowe, które będzie najlepszym wyborem dla miłośników natury i biwakowania. Ze względu na to, że świadczymy kompleksowe usługi, oferujemy również transport na miejsce startu spływu kajakowego lub pomoc w powrocie do bazy.

Rytel – Fojutowo – przeżyj niezapomnianą przygodę

Proponowana przez nas trasa pozwoli Ci odkryć piękno kanału Brdy i cieszyć się aktywnym wypoczynkiem na łonie natury. Gwarantujemy, że cała rodzina będzie się doskonale bawić podczas spływu kajakowego, a my dołożymy starań, aby wycieczka była bezpieczna. Dołącz do grona zadowolonych Klientów i pozwól sobie na chwilę wytchnienia pośród niezwykłej flory i fauny Borów Tucholskich. Zapraszamy na kajaki!