Spływ kajakowy Rytel-Woziwoda

Rzeka Brda, z malowniczymi krajobrazami łąk i lasów, stanowi idealne tło dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu. Jedną z proponowanych przez nas tras jest Rytel – Woziwoda, która liczy ok. 21 km. Taki spływ kajakowy trwa 5,5 godzin i oferuje Ci możliwość przeżycia przygody oraz zaznania spokoju na łonie natury. Warto jednak podkreślić, że ta rzeka jest głębsza niż Wda, a jej nurt jest wartki. Kajaki znajdujące się w naszej ofercie to wygodne i wytrzymałe modele jednoosobowe lub dwuosobowe, wykonane z polietylenu. Zapewnią one bezpieczeństwo uczestnikom wycieczki.

Przebieg trasy

Proponowany przez nas odcinek jest bardzo popularny. Świetnie sprawdzi się zarówno dla amatorów, jak i dla osób, które stale wybierają się na kajaki i mają już większe doświadczenie. Niekiedy na trasie napotkać można naturalne przeszkody w postaci powalonych drzew lub kamieni. Takie elementy dodatkowo wpływają na ekscytację uczestników spływu kajakowego i sprawiają, że trasa staje się bardzo atrakcyjna. Poza tym na drodze uczestnicy chętnie zatrzymują się w dwóch barach, aby spróbować pysznych dań. Podczas wycieczki możesz obserwować również zniszczenia po huraganie z 2017 roku.

Nocleg po spływie kajakowym Rytel – Woziwoda

Po dniu pełnym wrażeń na kajakach, pole namiotowe w Woziwodzie oferuje relaks i odpoczynek. To doskonała opcja dla Ciebie, jeśli zależy Ci na spędzeniu większej ilości czasu po spływie kajakowym w bliskości z naturą. Położenie pola namiotowego nad rzeką Wdą gwarantuje ciszę i spokój, z dala od miejskiego zgiełku.

Zapraszamy do wyboru naszej trasy

Odcinek Rytel – Woziwoda jest bardzo lubiany przez Klientów ze względu na wyjątkowe widoki oraz przeszkody, które sprawiają, że trasa spływu kajakowego staje się ciekawsza. Zachęcamy Cię również do zapoznania się z innymi szlakami dostępnymi w naszej ofercie. Niezależnie od wyboru, gwarantujemy Ci profesjonalne wsparcie, bezpieczeństwo, które zapewnią solidne kajaki, a także niezapomniane widoki. Odkryj z nami piękno polskich rzek i ciesz się wyjątkową przygodą na wodzie!