Spływ kajakowy Bory Tucholskie

Wyobraź sobie rzekę, która prowadzi Cię przez tajemnicze i bujne lasy oraz urokliwe łąki. To m.in. takie krajobrazy możesz zobaczyć, gdy wybierzesz się na spływ kajakowy w Bory Tucholskie z noclegiem. Rzeki Wda oraz Brda oferują idealne warunki do kajakarstwa dla każdego – od początkujących do zaawansowanych miłośników tej aktywności. Polecamy wiele tras na jednodniowe wycieczki, które sprawdzą się dla rodzin z dziećmi, grup znajomych i pracowników.

Spływy kajakowy w Borach Tucholskich – różnorodność tras

Organizujemy wycieczki z noclegiem zarówno dla Klientów indywidualnych, pragnących cieszyć się spokojem i urokiem natury z najbliższymi, jak i dla grup zorganizowanych. Proponujemy odcinki na jednodniowe spływy kajakowe w Borach Tucholskich. Będą one dopasowane do preferencji i możliwości uczestników. Polecamy m.in. trasy po Wdzie, które zajmują np. 2,5 godziny czy te po Brdzie, które będą trwały 5,5 godziny. Jesteśmy pewni, że z łatwością dobierzemy najlepszą opcję.

Camping Wyzwanie – Twój azyl podczas spływu

Jeżeli szukasz klimatycznego miejsca w okolicy, w którym możesz zostać na noc, proponujemy Camping Wyzwanie. Wiele osób pyta o jednodniowy spływ kajakowy w Borach Tucholskich z noclegiem. To właśnie tutaj znajdziesz przytulne domki drewniane i holenderskie. Ich położenie z dala od miasta umożliwia relaks i pełen odpoczynek w otoczeniu natury. Poza tym dostępne są tu również m.in. pole namiotowe, a także stanowiska dla postoju kamperów.

Jednodniowe spływy kajakowe – odkryj z nami magię regionu!

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym kajakarzem, czy amatorem, zapraszamy Cię w Bory Tucholskie na jednodniowy spływ kajakowy z noclegiem. Na naszej stronie znajdziesz opis tras na rzekach Wdzie, Brdzie, a także na Wielkim Kanale Brdy. To doskonała propozycja, gdy przejeżdżasz zwiedzić Gdańsk i chcesz odpocząć od miasta lub po prostu upajać się odprężającym szumem wody i śpiewem ptaków. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami! Jesteśmy po to, aby pomóc Ci odkryć piękno Pomorza!