Pole namiotowe - Bory Tucholskie
Pole namiotowe - Bory Tucholskie

Oto miejsce, gdzie miłośnicy natury znajdą swoje swój mały raj na ziemi. Nasz camping na polu namiotowym to więcej niż miejsce do rozbicia obozowiska; to przestrzeń, gdzie przyroda łączy się z komfortem, oferując wyjątkowe doświadczenia w leśnej głuszy.

POLE
NAMIOTOWE

Oferujemy zaciszny kąt dla poszukiwaczy spokoju. Nasze pole namiotowe jest zlokalizowane w malowniczym miejscu i umożliwia łatwy dostęp do ciekawych szlaków, krystalicznych jezior i lokalnych atrakcji.

Campingi zostały przez nas starannie przygotowane, aby zapewnić maksymalny komfort i prywatność. Do dyspozycji gości są nowoczesne sanitariaty, punkty z dostępem do wody, miejsca na ognisko oraz strefy rekreacyjne, gdzie można spędzić czas z rodziną czy nowo poznanymi przyjaciółmi.

Bez względu na to, czy preferujesz spokojne wieczory przy ognisku, czy przygody na świeżym powietrzu, mamy coś dla każdego. Zapraszamy do przeżycia niezapomnianych chwil na naszym campingu. Zarezerwuj swoje miejsce na polu namiotowym już dziś, aby cieszyć się niezrównanym wypoczynkiem na łonie natury!

Pole namiotowe – idealne miejsce na Twój camping

Camping

Osoby, które wybierają się na spływ kajakowy, często szukają również idealnego miejsca na nocleg, aby móc zatracić się w urokach natury. Taką możliwość oferuje pole namiotowe na Campingu Wyzwanie. Bory Tucholskie z rzeką Wdą są doskonałą propozycją dla wszystkich miłośników wrażeń oraz osób, które chcą bezpiecznie zacząć przygodę z kajakarstwem. Proponowane przez nas miejsce jest przestronne i usytuowane w pięknych okolicznościach przyrody. Jesteśmy więc pewni, że spełni ono oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Polecane przez nas miejsce noclegowe co roku przyciąga wielu miłośników natury, którzy chętnie przyjeżdżają tutaj na odpoczynek. Pole namiotowe na campingu to propozycja dla odwiedzających Bory Tucholskie. To duża przestrzeń oraz świetnie przemyślany i doskonale zaprojektowany obszar. Zapewnia on dostęp do wielu udogodnień. Znajdują się tutaj sanitariaty z prysznicami i ciepłą wodą, dzięki czemu pobyt jest bardzo komfortowy. Dostępne są również zadaszone wiaty z miejscem do biesiadowania i rozpalenia ogniska. Namiot można rozbić w wielu miejscach, a w tym nad rzeką lub z dala od cienia drzew, więc każdy znajdzie doskonałą przestrzeń dla siebie.

Wśród uczestników spływów kajakowych znajdują się zarówno pracownicy, jak i rodziny czy grupy znajomych. Każdy ma więc inne potrzeby, które doskonale spełnia Camping Wyzwanie w Borach Tucholskich. Poza możliwością noclegu na polu namiotowym, dostępnych jest tu wiele atrakcji, którą umilą każdy pobyt. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą skorzystać z boiska do siatkówki czy stołu do ping-ponga. Tym, którzy poszukują błogiego relaksu, polecamy 6-osobową saunę, którą można wynająć na wyłączność.

Jeżeli chcesz spędzić więcej czasu w urokliwych miejscach lub szukasz ciekawej opcji noclegu po spływie kajakowym, zapraszamy Cię na pole namiotowe! Camping Wyzwanie w Borach Tucholskich oferuje wiele atrakcji, które sprawią, że wycieczka stanie się wyjątkowym doświadczeniem. Zachęcamy do eksploracji okolic i rezerwacji niezwykłego noclegu!

Atrakcje Campingu Wyzwanie

Zapraszamy na pole namiotowe

Pole namiotowe na Campingu Wyzwanie – gwarancja komfortu